Domů Kočky Malá koťátka marně čekala na svojí maminku pod bungalovem

Malá koťátka marně čekala na svojí maminku pod bungalovem

Sdílejte

Vyděšená koťata se schovala pod bungalovem a čekala na svou mámu, která se už nikdy nevrátí

Vyděšená koťata se schovala pod bungalovem a čekala na svou mámu, která se už nikdy nevrátí

Studenti na základní škole si všimli vrhu malých koťat žijících pod bungalovem. Upozornili školu, která pak zavolala Hope For Paws pro pomoc.

Koťata měla mámu kočku, která je neustále kontrolovala, ale studenti si také všimli, že se nedávno ztratila. Vzhledem k tomu, že je neměla žádnou jinou matku, aby je krmila nebo se o ně starala, bylo nezbytné, aby tato koťata dostala pomoc co nejdříve.

Naděje na záchranu, tým lidí z Paws Eldad a JoAnn dorazili do bungalovu, aby zachránili koťata. Dali poblíž hromadu jídla, aby vylákali koťata, ale byli příliš nervózní, než aby opustili úkryt pod bungalovem.

Rozhodli se požádat Karlu, ženu, která volala o pomoc, zda by mohla koťata pravidelně krmit, dokud se nebudou cítit pohodlněji.

O několik dní později se JoAnn vrátila, aby vytvořila past. Koťata byla konečně dost statečná a vydala se k jídlu pod pastí. Naštěstí zůstali dost dlouho na to, aby je zachránci chytili. . Koťata se velmi bála a pokusila se uniknout z pasti, ale konečně se uklidnila, když viděli, že se jim záchranáři pokoušejí pomoci.

Vrh se skládal ze čtyř roztomilých koťat, které se rozhodli pojmenovat Spider Monkey, Bonobo, Tamarin a Lemur. Naštěstí jsou všichni v dobrém zdravotním stavu a od jejich záchrany už tolik vyrostli. Momentálně žijí v pěstounské péči v The Kitty Bungalow, zatímco čekají na své navždy domovy.


Podívejte se na jejich záchranu ve videu níže:

 

Sdílejte