Domů Ostatní Tento muž má opravdu netypického mazlíčka. Chtěli byste taky takového?

Tento muž má opravdu netypického mazlíčka. Chtěli byste taky takového?

Sdílejte

Když Decan Andersen našel zraněnou veverku před svým bytovým domem, jako milovník zvířat, věděl, že jí musí pomoci.

Andersen byl svědkem pádu červené veverky ze 4. patra jeho budovy. Nebyl si jistý, co jí je a tak ji běžel zkontrolovat.

Malá, křehká veverka ležela uprostřed jeho zahrady a krvácela. Pak si uvědomil, že pád byl vážnější, než si původně myslel, protože veverka narazila na větev stromu cestou dolů a přistála na pichlavém keři.

Nejprve Andersen nechal toho zvířete netknuté v naději, že jeho matka přijde, najde mladou veverku, a vezme ji zpět domů. Bohužel se matka veverčátka neobjevila. Pak mu nezbylo než vzít veverku dovnitř domu a ošetřit ji.

K úžasu každého rodinná kočka Coco, se okamžitě ujala malé bezmocé veverky. Očistila ji, opatrovala ji a během spánku ji dokonce udržovala v teple. Když Decan vzal mládě k lékařské prohlídce, veterinář dospěl k závěru, že má velmi malou šanci na přežití.

Ale Andersen se nechtěl tak snadno vzdát. Nakonec se ujistil, že veverka, nyní pojmenovaná Tin Tin, bude mít milující domov tak dlouho, dokud bude žít. Milující náhradní otec měl dokonce malé oblečky , které zabránily Tin Tinovi poškrábat si rány.

Po 5 měsících pečlivé lékařské péče byla Tin Tin zcela uzdravena. Ale protože byla vychovávána člověkem a domestikovanou kočkou, nemohla by přežít sama v divočině. Rodina Andersonů se tedy rozhodla ji chovat jako domácího mazlíčka. Nicméně, protože červené veverky jsou zakázány jako domácí zvířata kvůli ohrožení, Decan musel požádat o povolení od úřadů, aby ji udržel v domě.

K radosti rodiny jim dánská ochrana přírody udělila povolení k chovu veverky. Jak krásná veverka rostla, Andersen ji umožnil toulat se kdekoliv kde se jí zlíbilo, jak uvnitř, tak venku. Protože Tin Tin je tak úzce spjata s Decanem a jeho rodinou, takže žije s nimi. Aby se Decan ujistil, že Tin Tin zažila vše, co by normální veverka dělala, jedinečná rodina ji brala na dlouhé procházky v lese.

Dokonce se ujistili, že Tin Tin může jíst i svá oblíbená jídla v přírodě. Opravdu milují svého jedinečného malého domácí mazlíčka a stejně tak i internet!

Tin Tin má dokonce svůj vlastní Instagram , což má za následek, že se o ni zajímají přátelé z celého světa. Díky laskavým lidem, jako je Decan a jeho rodina, je svět lepším místem (a mnohem více rozkošný).

Tin Tin je opravdu úžasné stvoření! Prosím sdílejte, pokud chcete tento příběh předat přátelům nebo rodině

 

Sdílejte