Domů Psi Čtyřměsíční štěně bylo nalezeno živé v sáčku u popelnice, to na co...

Čtyřměsíční štěně bylo nalezeno živé v sáčku u popelnice, to na co ho používali jeho bývalí majitelé váš šokuje

Sdílejte

Přestože bylo před 150 lety zakázáno, psí boje stále existují pod zemí.

Aby se jejich psi stali ještě agresivnějšími, často používají návnadové psy – kde mohou ukázat svou agresi a praktikovat své útoky.

Psi, kteří jsou zachráněni, jsou obvykle dospělí, a proto bylo policejní oddělení v Chicagu šokováno, když zachránili návnadového psa, který byl ještě štěně.

Riley, čtyřměsíční štěně, byl zachráněn důstojníkem policejního oddělení v Chicagu. Riley byl ponechán zemřít v plastovém sáčku vedle popelnice v Englewoodu.

Naštěstí byl zachráněn dříve, než bylo příliš pozdě a přiveden do Ligy dobrých životních podmínek zvířat. Štěně mělo známky, že bylo použito jako návnadový pes.

Měl po celém těle malé díry a byl zmrzačen od hlavy k tlapě.

Jen o pár dní dříve bylo do Ligy dobrých životních podmínek zvířat přivedeno další štěně, Lilo, které bylo také používáno jako návnada pro boj se psem.

Tito lidé používají štěňata jako návnadové psy ?! Jak může být někdo tak krutý? Tato dvě štěňata jsou nyní v láskyplné péči  Lindy Estradu a ona upřímně žádá lidi, kteří podporují psí boje, aby si našli jinou práci a přestali týrat nevinné tvory.

Kliknutím na níže uvedené video můžete sledovat tento dojemný příběh o záchraně.

 

Sdílejte