Domů Psi Drobné štěně přivázané na těžkém řetězu nemělo možnost uniknout spalujícímu horkému slunci

Drobné štěně přivázané na těžkém řetězu nemělo možnost uniknout spalujícímu horkému slunci

Sdílejte

Andie, malé desetitýdenní štěně, bylo nalezeno jako hromada odpadků, připoutané ke starému škvárovému bloku venku na zahradě.

Těžký řetěz kolem krku vážil více než jeho malé, vyhublé tělo.

Byla nucena odolat spalujícímu žáru bez stínu.. Hladověla, což bylo zřejmé z pohledu, jak jí žebra vyrážela z boku, a navíc měla prašivinu.

Žádný pes by nikdy neměl snášet tento druh mučení, ale tyto hrozné podmínky jsou jediným způsobem života, který toto malé štěňátko kdy znalo.

Andie volala o pomoc, ale nikdo neposlouchal. Nakonec vstoupil záchranná organizace, aby ji zachránili. Byla jí věnována náležitá lékařská péče..

Dnes Andie vypadá jako úplně nové štěně! Má krásný hustý kožich, plné bříško a konečně ví, jaké to je žít pohodlně uvnitř!

Andie byla adoptována milující rodinou, která má také dva další psy, Apollo a Artemis. Andie ráda pobíhá a hraje si s nimi a má dokonce novou oblíbenou hračku, kterou bere všude.

Prvních deset týdnů Andieho života mohlo být brutální, ale už nikdy nebude muset takhle žít. Nyní může spát na útulném gauči místo na spalujícím horkém chodníku.

Má spoustu lásky a žádný důvod plakat♥♥♥

 

Sdílejte