Domů Psi Když se pracovníci záchrané služby dostaví k muži v bezvědomí, nemohou uvěřit,...

Když se pracovníci záchrané služby dostaví k muži v bezvědomí, nemohou uvěřit, svým očím!

Sdílejte

 

Neexistuje nikdo, kdo miluje bezpodmínečně jako pes lidskou bytost. Zvláště pokud ten muž zachránil psa před bolestným životem na ulici, stejně jako „bůh“ Hueche z Argentiny.

Jednoho dne Hueche stojí na žebříku před domem, aby na stromě zkrátil větve. Náhle ztrácí rovnováhu a padá zpět na asfalt na silnici. Tvrdě dopadá na zem hlavou a ztrácí vědomí.

Naštěstí sousedé viděli nehodu a zavolali sanitku. Když však přišli záchranáři, byli uvítáni srdcervoucím pohledem:

Tony, pes zraněného muže, plakal na hruďi a odmítal opustit svého páníčka. Dali muži límec na držení hlavy a Tony se ani nepohnul.

Potom se muž trochu probudí a Tonyho pohodlně pohladí, aby se uklidnil. Byl naložen do sanitky, když najednou se Tony pokusí skočit za ním – Tony nenechá svého muže osamoceného s těmito cizinci, aniž by ho mohl ochránit!

Hueche naštěstí nebyl těžce zraněn a on mohl brzy být propuštěn z nemocnice – to byla šťastná zpráva pro celou rodinu a pro Tonyho velká úleva!

„Jednoho dne jsem ho viděla na ulici a vzal jsem si ho domů. Dali jsme mu jídlo, lásku a teď je členem rodiny. Je jako můj syn, “říká Hueche o svém věrném příteli.

Jaký krásný pes! A Hueche musí být velmi dobrý člověk, který má takového loajálního psa.

Sdílejte tento příběh s přáteli na Facebooku!

 

Sdílejte