Domů Psi Měli jste někdy doma psího hlídače? Po tomto videu, si budete dávat...

Měli jste někdy doma psího hlídače? Po tomto videu, si budete dávat velký pozor, koho si zvete domů.

Sdílejte

Najít spolehlivého psího hlídače může být docela těžký úkol.

Naštěstí společnosti jako Wag a Rover usnadňují majitelům domácích zvířat najít lidi, kteří by mohli hlídat jejich chlupaté děti.

Tyto společnosti uvádějí profily hlídačů psů, což rodinám umožňuje vybrat si, kdo bude jejich psa hlídat.

Bohužel, důvěra v cizince může být stresující, a jak kalifornská žena zjistila, může to vést ke katastrofální situaci.

Rosie Brownová potřebovala někoho, aby sledoval její chlupatá miminka, když byla mimo město na svatbě. Pomocí Wag si rezervovala 4 dny u 26leté Casey Brengleyové.

Ženy se dohodly na ceně 315 $; dokonce diskutovali o domových pravidlech, typických denních programech a psí kameře umístěné na kuchyňském pultu.

„Měla 210 pětihvězdičkových recenzí a myslela jsem si, že je to skvělé,“ řekl Brown společnosti ABC 7 News.

Výměna klíčů a první den se rozběhly bez problému … ale Rosie obdržela varování kamery. Takže se rozhodla přihlásit se s aplikací – a to, co viděla ji vyděsilo.

„Video ukázalo člověka v našem domě, někoho, koho jsem nečekal,“ řekla..“Otevřela jsem ho, a uviděla jsem, že tam byla s mužem v našem domě a šli rovnou do naší ložnice.“

V průběhu dnů měla hlídačka několikrát mužského hosta a několikrát šli do ložnice. Příležitostně dokonce zamkli psy v místnosti (psy, které měla sledovat).

Rosie věří, že Casey a muž měli sex v domě, i když to popírá ..Pokud by to však nestačilo, psí kamera dokonce zachytila nahou Casey v obýváku. V reakci na to Brengleová řekla: „Bylo horko… nerada se oblékám.“

Nejen, že hlídačka psů naprosto nerespektovala domov svého klienta, osobní bezpečnost a věci, ale také nedokázala vykonávat věci podle slibu.

Místo toho, aby psy brala na 30-60 minutové procházky (jak bylo slíbeno dohodou prostřednictvím aplikace Wag), brala je ven pouze na 5minutové intervaly.

Rosie neměla na výběr, než podat stížnost. Společnost se rozhodla pozastavit Casey živnost- a to právem.

„Hlášené chování v této situaci je nepřijatelné a je v rozporu s našimi pokyny pro komunitu … Očekáváme, že všichni na Wag! platformě se budou chovat profesionálně, “uvedl Wag v prohlášení reagujícím na incident.

 

Sdílejte