Domů Psi Milovníci zvířat po 12ti letech osvobozují umírající fenu … příběh plný radosti,...

Milovníci zvířat po 12ti letech osvobozují umírající fenu … příběh plný radosti, ale se smutným koncem…

Sdílejte

 

Čtěte s kapesníky, protože tento příběh Vás rozpláče – jak se smutkem, tak s radostí!

Toto je srdcervoucí příběh milého psa slečny Willie, která byla zachráněna PETA (Lidé za etické zacházení se zvířaty) a zažila nejúžasnější věci, než zemřela.

Příběh začal před více než 12 lety, když slečna Willieová byla objevena pevně uvázaná v zahradě členy PETA. Okamžitě kontaktovali majitele a brzy bylo jasné, že psa odmítl přijít odvázat – prostě tam stála, den po dni, noc po noci. Bez lásky nebo péče od svého majitele.

Ale když se zeptali, jestli by je majitel nedovolil, aby ji vzali, aby mohla mít lepší život, odmítl ho odevzdat. Byla to prý jeho fena a mohl si sní dělat to, co chtěl.

Ale členové PETA se nikdy nevzdali. Každý týden po dobu 12 let ji přišli pozdravit a ujistit se, že ví, že se o ni někdo stará. Ale jednou se to stalo: slečna Willieová byla zjevně nemocná a nemohla vstát.

Určitě stokrát se zeptali majitele, jestli by ji nemohli vzít s sebou – a tentokrát řekl ano.

Neztratili ani sekundu a vzali ji přímo k veterináři. Ukázalo se, že chudý starý pes trpí chorobami srdce a plic a má několik dalších zdravotních problémů. Neměl už moc času na život.

Zdálo se však, že slečna Willieová si nebude užívat posledních dnů svého života, když je konečně zachráněna, takže milovníci zvířat se rozhodnou udělat posledních pár dní svého života to nejlepší!

Vezmou ji poprvé, aby viděla moře, dostane se k spoustě dobrého jídla, dostane psí masáž, v neposlední řadě dostane veškerou lásku a pohodu, po které toužila celý život.

Celkem 16 dní jí bylo umožněno žít jako psí princezna a splnili jí všechny její sny, než usnula, obklopena lidmi, kteří za ni celý život bojovali.

Doufám, že si pak uvědomila: že i když byla sama a většinu svého života opuštěna, byla vždy milována.

Podívejte se na níže uvedené pohyblivé video a můžete se o něj podělit se svými přáteli, pokud jste také skutečným milovníkem zvířat!

Sdílejte