Domů Psi Někdo nechal novorozená štěňátka uprostřed cesty. Všechna našla nový domov, kromě jednoho.

Někdo nechal novorozená štěňátka uprostřed cesty. Všechna našla nový domov, kromě jednoho.

Sdílejte

Představte si, jak se tenhle malý kluk musel cítit … být opuštěn na kraji silnice, nevěděl, jestli bude někdy zachráněn.

Taz a jeho sourozenci byli nalezeni poblíž venkovské cesty. Všichni byli uvnitř pytle, ale Taz byl zamotaný do vysoké trávy vedle nich.
Byli tak mladí, že jejich pupeční šňůry byly stále připojeny! Kdo je tak nechal? Jaké monstrum by mohlo tak krutou věc udělat? Taz a jeho sourozenci byli umístěni do pěstounské péče.
Všichni už byli přijati do rodin, kromě Taze. Organizace Howl Of A Dog si myslela, že když se s námi podělili o časosběrné video Taze,  možná by konečně našel svou rodinu. Podívej se, jak malý byl!!

O Taze a jeho sourozence se museli  starat v nepřetržitém provozu, ale jejich pěstounům to nevadilo. Každé štěňátko dalo své zvláštní „děkuji“ ve formě polibků a mazlení.

Všechno to stálo za to! Pak BAM! Štěňata byla větší a větší! Každý okamžik je dražší než ten druhý. Taz NIKDY neskrýval žádnou špatnou vůli vůči lidem, i když to byl člověk,kdo  ho opustil. Taz miluje i jiné psy a kočky.. Taz je tak skvělý společník. Udělal by všechny milující rodiny ještě milující!

Sdílejte teto příspěvek, ať Taz konečně najde novou rodinu. Zaslouží si to!

 

Sdílejte