Domů Psi Ošklivého pejska všichni odmítali a nikdo s ním nechtěl mít nic společného....

Ošklivého pejska všichni odmítali a nikdo s ním nechtěl mít nic společného. Dokud ho neuviděl pár z LA.

Sdílejte

Cletus je malý pes se spoustou fyzických abnormalit.

Má křivý nos, křivé zuby, hrozný zkus, hrb na zádech, křivé nohy a v podstatě tělo, které není nikde v blízkosti „normálního tvaru“. Kvůli své fyzické kondici má zúžený jícen, který vede k dýchacím problémům a problémům s jídlem.

Vypadá jako nepochopené monstrum z dětské pohádky. Jeho majitelé ho opustili na ulici v LA. Nikdo nevěděl, odkud přišel, nebo co s tímto „ošklivým“ psem.

Bezcílně putoval ulicemi LA a hledal nějakou lásku, kterou by mohl najít, ale žádný člověk ani pes by k němu nepřistoupili.

Dokud ho organizace zvaná Best Friends Animal Society nezachránila. Dokonce i v záchranné organizaci s ním pár lidí a psů nechtělo mít nic společného.

Znovu a znovu byl odmítán.. Až do jednoho osudného dne, kdy Summer Esslingen uviděla jeho obrázek na stránce Instagramu nejlepších přátel. Okamžitě se zamilovala do Cletuse a požádala svého přítele Marka Enrietta, aby se na něj šel podívat.

Když Mark šel podívat na Cletuse, také se do něj zamiloval. Okamžitě přijali Cletuse a dali mu nový domov a veškerou lásku na světě.

Dokončili svou rodinu! Přestože má Cletus nesčetné problémy a vyžaduje velmi zvláštní péči, pár je vděčný, že je v jejich životě. Je to zvláštní malý chlapec, který se rád obléká a má spoustu lásky, kterou dá každému!

Jaký úžasný příběh! Klikněte na video níže a uvidíte úžasný příběh tohoto bojovníka.

 

Sdílejte