Domů Psi Pes spadl z 9 patra, mohla to být tragédie nebýt tohoto hrdiny!...

Pes spadl z 9 patra, mohla to být tragédie nebýt tohoto hrdiny! Podívejte se na neskutečnou odvahu neznámého muže

Sdílejte

Strašlivá tragédie byla odvrácena ve městě Ribeirao Preto v Brazílii, když padající pes unikl smrti díky kolemjdoucímu, který měl přítomnou mysli a byl ve správný čas na správném místě.

Shih Tzu jménem Mel si hrála na svém balkoně v 9. patře, když se náhle vyšplhala na zábradlí a nemohla se vrátit dolů.

Zasekla se a mohla by zemřít. Tehdy kolemjdoucí jménem Joao Augusto uslyšel psa štěkat o pomoc a vzhlédl.

Jakmile viděl psa, věděl, že katastrofa je za rohem, a musel něco udělat okamžitě. Zavolal na správce budovy Paula Narciso, který okamžitě otevřel bránu a následoval Augusta k místu, kde pes štěkal.

Augusto řekl Narciso, aby si nechal Mel chytit ručník nebo povlečení. „Tehdy jsem tomu opravdu nerozuměl.“ Otevřel jsem bránu a šel s mužem, “řekl Narciso novinářům. „Dostali jsme se tam a viděli jsme, že pes byl stočený přes zábradlí a že padal. Šel jsem do bytu, ale majitel nebyl doma. “

Než však Narciso mohl dostat ručník, Mel vyklouzl a začal padat z balkonu, který se nachází v 9. patře.

Když Mel padala k zemi, Augusto se rychle postavil, aby ho chytil, nebo alespoň zmírnil její pád. Bezpečnostní záběry ukazují, že Augusto natáhl ruce a připravil se chytit Mel.

„Požádal jsem o ručník nebo prostěradlo, ale nebylo dost času.“ Potom padla z devátého patra. Věděl jsem, že ji nedokážu chytit, ale věděl jsem, že bych mohl zmírnit pád, “řekl novinářům Augusto.

„Byl jsem několik sekund na podlaze, ale bylo to z úlevy.“ Myslím, že jsem byl na správném místě ve správný čas. Udělal jsem, co jsem mohl.

Bylo to společné úsilí s domovníkem, který jednal rychle, aby pomohl psovi. Byl to šťastný konec. “

Přestože Mel vyklouzla z paží, Augustovo tělo ji brzdilo a zachránilo před jistou smrtí. Chvíli ležel na podlaze úlevou.

Pes může být viděn při pohledu zpět na Augusta (možná říkat děkuji), než uteče.. Augustovo rychlé myšlení a jednání pomohlo zachránit život tohoto malého psa.

Majitelé psa jsou neuvěřitelně vděční Augustovi a Narcisovi za záchranu svého milovaného domácího mazlíčka. Nyní mají na svém balkoně bezpečnostní síť, takže Mel je v budoucnu v bezpečí.

Děkuji Augustovi za to, že byl hrdinou dne a zachránil vzácný život jeho rychlým přemýšlením!

Kliknutím na video níže můžete sledovat, jak Augusto zachrání Melovi život.

 

Sdílejte