Domů Psi Pes z útulku zachránil život malé holčičce a její babičce. Co se...

Pes z útulku zachránil život malé holčičce a její babičce. Co se stalo?

Sdílejte

Věrnost zachráněného psa nezná hranice.

A proč by tomu tak nebylo? Jejich člověk je zachránil a změnil jejich život! Vzhledem k této příležitosti by obětovali všechno, aby vrátili laskavost.

Stejně jako to Haus, německý ovčák udělal pro jeho sedmiletou holčičku a její babičku, když stál mezi nimi a smrtícím chřestýšem.

Když jsem vyrůstal na Floridě, nebyli mi chřestýši cizí. Vycházejí z ničeho a jsou smrtící.

Je to něco, o čem si nemyslíte, že se stane vám nebo vaší rodině, ale může. Naštěstí pro rodinu DeLuca měli Hause. Jeho neochvějná loajalita k ochraně těch, kteří ho kdysi zachránili, zachránila dva životy, když skočil před svou rodinu a dostal tři smrtící kousnutí.

Haus byl okamžitě odvezen do zvířecí nemocnice, kde byl hospitalizován a léčen pro hadí jed. Většina lidí neví, že tato léčba je velmi drahá.

Pro DeLucasovi to běželo nahoru o 9 000 dolarů. Ale dary od komunity v Tampa Bay zaplatily za všechny účty za veterináře, když jejich transparentní účet dosáhl více než 50 000 dolarů.

Je to neuvěřitelný příběh, který nám připomíná, že nejen psi jsou nesobečtí, ale jsou to i cizí lidé. Je pozoruhodné, že tento příběh mě nepřekvapuje.

Vždycky říkám lidem, jestli jste připraveni na psa, přijměte zachráněného. Budou největším přírůstkem do vaší rodiny. Budou vás milovat, sloužit a chránit vás na každém kroku.

 

Sdílejte