Domů Psi Štěně mělo naplánované utracení na další den, veterinářka se rozhodla udělat poslední...

Štěně mělo naplánované utracení na další den, veterinářka se rozhodla udělat poslední věc na záchranu života. Povedlo se?

Sdílejte

Útulky přijímají mnoho zvířat.

Některým mohou pomoci, mnohým nemohou. Jedno konkrétní štěně bylo připraveno k eutanázii, ale nechalo na srdci veterináře otisk, stálý otisk. Tento otisk mu zachránil život.

Čtyřměsíční štěně pojmenovali „Squish“ kvůli jeho deformované tváři. Pravděpodobně ho kousl jiný pes a dostal infekci.. To způsobilo vážné poškození.

Kvůli jeho deformitě nemohl jíst. Veterinář mu dal intravenózní antibiotika, ale zdálo se, že nic nepomohlo. Squish se zhoršoval kvůli nedostatku konvenční výživy.

Datum bylo stanoveno. Squish měl být utracen.

Poslední  úsilí bylo učiněno v naději, že zachrání štěně. Veterinářka naplánovala speciální rentgenové snímky.

Zjistili, že nebyl jen trochu kousnut, ale byl kousnutý tak tvrdě, že mu praskla lebka a čelist. Není divu, že nemohl otevřít ústa!

Aby Squish přežil, potřeboval by s lékařskou péčí několik rozsáhlých operací a zotavení. Bylo by to velmi drahé a vyžadovalo by to seriózní závazek.

I tehdy si veterinářka nebyla jistá, jestli se zotaví a bude schopen normálně jíst. Jeho eutanázie zůstalo v knihách.

Internistka v útulku pro zvířata, se dozvěděla o osudu štěněte. Naštvaná se rozhodla přivést s sebou Squish domů na jeho poslední noc. Cítila, že si zaslouží noc plnou lásky a soucitu, aniž by byl zavřený v kleci.

Žena nemohla překonat, jak milující a laskavý byl tento pes –  jak by mohl být, když měl tolik bolesti? Nedávalo to žádný smysl!

Stále… co se dá udělat? Ještě další den byl pořád připraven k eutanazii.

Následujícího rána se veterinářka probudila rozhodnutá změnit výsledek. Neexistoval způsob, jak dovolit Squishovi, aby byl utracen, ne, kdyby měla v tom slovo! Naštěstí to necítila takto sama. Squishe operovali a i když ztratil některé zuby, dostal šanci žít

Veterinářka oficiálně přijala Squishe. Ztratila psa jen pár týdnů před setkáním s štěňátkem a byla velmi depresivní. Zachránili se navzájem♥♥

 

Sdílejte