Domů Psi Štěně rozkousalo majiteli mobilní telefon. To, co monstrum udělalo, pak milovníky zvířat...

Štěně rozkousalo majiteli mobilní telefon. To, co monstrum udělalo, pak milovníky zvířat zvedá ze židle!!!

Sdílejte

 

Říká se, že pokud jsou dospělí psi agresivní vůči štěňátkům, nejsou v pořádku. Ale co říkáte na to, když to dělají dospělí lidé?

Z mého pohledu si nemyslím, že by si ten člověk zasloužil, aby byl jednou nazýván člověkem – ti, kteří to dělají, jsou monstra a zrůdy…

A toto monstrum zjevně nedokáže rozlišovat mezi disciplínou a mučením. Malý Tuffy dostal krutý trest za rozkousání majitele mobilního telefonu v roce 2015.

Když muž viděl, co malé štěňátko udělalo, nalil po celém těle vařící vodu. Ale jako by to nestačilo, vyhodil ho z okna ze čtvrtého patra … jen šestiměsíční štěňátko.

Naštěstí pro Tuffyho měl ten den anděla a to byla 30letá Yan Yingying, která našla štěně a odvezl ho přímo k veterináři. Štěňátko bylo těžce zraněno!

Veterinářka Emily Draytonová, říká, že byla naprosto na pokraji svých sil, roztřesená a zmatená, když viděla, že někdo může udělat něco takového! Dokonce i zkušený veterinář nedokázal odtrhnout slzy, když viděla, jak je kruté štěňátko zneužíváno.

Celkem 60 procent jeho těla mělo těžké popáleniny a nemohl spát kvůli strašné bolesti. Tuffy potřeboval dohled a léčbu 24 hodin denně a bez Yan by to nikdy nepřežil.

Ale Yan chtěla udělat víc pro štěně – tak ho adoptovala a dala Tuffymu milující domov, kde se může cítit milovaný a v bezpečí.

Nyní se Tuffy zotavil z mučení a miluje svůj nový život s Yanem!

Podívejte se na neuvěřitelné video níže a neváhejte se podělit se svými přáteli na Facebooku, pokud jste proti týrání zvířat!

Sdílejte