Domů Psi Táta měl možnost koupit psa jako pytel masa. Udělal to, ale jsem...

Táta měl možnost koupit psa jako pytel masa. Udělal to, ale jsem na něj pyšná, protože důvod má krásný konec!

Sdílejte

 

Daniella Xingyi ze Singapuru je na svého otce velmi pyšná. V současné době pracuje v Číně, kde má několik kolegů.

Jednoho dne se chystal koupit večeři, když mu skupina mužů náhle nabídla velký pytel něčeho, čemu říkali „živé maso“. Prodávali živé psy.

Chudá zvířata byla chycena v pytlích a prodávána podle hmotnosti. Daniellein otec byl zděšen při pohledu, který ho potkal a musel bojovat sám se sebou. Na jedné straně by tyto muže nepodpořil a nedal jim peníze, ale na druhou stranu chtěl být schopen zachránit alespoň jednoho z těch chudých psů z hrozného osudu.

Vytáhl peněženku a koupil si ubohé zvíře, které se před ním utkali, takže pečlivě odnesl psa domů. Úplně ztratil chuť k večeři.

Pejsek se brzy začal zotavovat z hrozného incidentu a prospíval se svým novým otcem. Dostal jméno Doggo a teď se na něj můžete podívat na obrázku níže!

Muž viděl, jak se tento pes prodává za maso – a rozhodl se, že ho musí zachránit 💖

Pověsti o tom, že v Číně jedí psi, je mnoho, i když většina Číňanů ne. Navzdory tomu je vždy někdo, kdo se snaží vydělávat peníze a chytat nebo krást psy, které pak prodávají …

Doggo naštěstí unikl strašné smrti a nyní žije s Danielle a rodinou v Singapuru.

Před měsícem můj táta narazil na skupinku lidí, kteří prodávají živé psy a koupil si jeden domov ze soucitu. A já jsem za to velmi vděčná!

Tento táta byl naštěstí dobrý muž, který nebral jen tak strašnou situaci. Měl jen příležitost zachránit jeden život, ale kdyby to udělali všichni, svět by pravděpodobně byl lepším místem!

Sdílejte tento příběh, kdybyste udělali totéž!

 

Sdílejte