Domů Psi Tato fenka je neuvěřitelná bojovnice. Podívejte se s jakým hendikepem dokázala přežít...

Tato fenka je neuvěřitelná bojovnice. Podívejte se s jakým hendikepem dokázala přežít na ulici

Sdílejte

Je to zarážející vědět, že mnoho dalších zemí trpí přemnožením zvířat bez domova.

Psi putují po ulicích téměř všude, kam jdete. Záchranné skupiny a milovníci zvířat nemohou udržet krok s finančními potížemi a náklady na vykrmování nebo kastraci zvířete.

Záchranáři v tomto příběhu viděli psa, později ho pojmenovali Kaew, který se snažil pohybovat. Bylo zjištěno, že žije v blízkosti mostu v Thajsku.

Její zranění byla způsobena autem, které ji zasáhlo už dávno. Kosti jí srostly tak strašným způsobem, že se musela pohybovat ústy a zadními nohama.

Kaew neměl jinou možnost než bojovat. To je to, co jí život přichystal. Život utrpení. Aby našla jídlo, vodu a bezpečné místo k odpočinku, byla nucena se pohybovat tak bolestným způsobem.

Stačí se podívat na její úsměv! Její úsměv opravdu zahřeje srdce.

Veterinář ji vyhodnotil, že je vážně podvyživená.  Dali jí na vysoce kalorickou dietu a dali jí kapačkou tekutiny.

Poté se pokusí pracovat na jejích atrofovaných svalech. S fyzikální terapií a chirurgickým zákrokem v její blízké budoucnosti může mít Kaew šanci na boj. Modlíme se, aby lékařský tým dokázal zázraky.

Rozesmutnilo nás, když jsme si pomysleli, že tolik psů se bezmocně potuluje a žije od jídla k jídlu. Ale s každým malým zázrakem, jako je Kaewův příběh, máme naději, že dobří lidé se snaží změnit.

 

Sdílejte