Domů Psi Tento pes se narodil s velmi neobvyklými vadami. To jste ještě neviděli

Tento pes se narodil s velmi neobvyklými vadami. To jste ještě neviděli

Sdílejte

Američtí foxhoundi jsou známí svou lehkostí a příjemnou povahou, díky čemuž jsou ideální volbou pro aktivní osobu nebo rodinu.

Cooper je americký Foxhound, ale narodil se s některými vážnými „nedostatky“. Přesto ho ani na chvilku nezastaví.

Cooper se narodil s nejneobvyklejšími vadami.

Několik jeho obratlů bylo stlačeno a spojeno, zatímco byl uvnitř lůna. Výsledkem bylo, že se narodil bez krku a neočekávalo se, že by to dokázal přežít.

O dva roky později sladký pes může fungovat, i když se musí otočit celým tělem, aby se ohlédl.

Ve jeho dvou letech se milí lidé z organizace pro ochranu zvířat zapojili do spolupráce s Cooperem. Byl opuštěn v blízkosti mlýna jako štěně pravděpodobně kvůli jeho deformitám, mezi něž patří i to, že zadní část je umístěna dále vzadu.

Místo toho, aby byl konečník umístěn pod ocasem, je Cooperův náprstek umístěn mnohem výše, takže je obtížné defekovat. Záchranná skupina měla spolu s ušními roztoči, červy a kýlou výzvu.

Chirurgie pomohla aby se pes mohl správně vyprazdňovat, a ačkoli jeho první adopce selhala, podruhé byl úspěch.

Elly a Andy Keegan adoptovali malého chlapce, který se hodí k jejich dalším psům. Na začátku padl a zlomil si krk na pěti místech, ale zvládl to… 

Jeho nová matka Elly říká: „Je to těžké, protože nemůže chodit na dlouhé procházky a nemůže trávit spoustu času na tvrdých površích. Musí být na měkké zemi jako tráva nebo koberec. “

Podívejte se, jak Cooper vzdoruje šanci ve videu níže.

 

Sdílejte