Domů Psi Tipy, které by měl znát každý majitel, který chce mít snadnější život...

Tipy, které by měl znát každý majitel, který chce mít snadnější život se svým psem

Sdílejte

Jednoduché tipy a triky, o kterých jste nikdy nepřemýšleli, a které pomáhají učinit některé z nejzákladnějších bojů a komplikací v životě hračkou.

Existuje celá řada tipů: od toho, proč jsou hororové filmy skvělými nápady na rande, jak získat nápoje z automatů zdarma, jak prodloužit věty tak, aby vypadaly delší, bez přidání jediného slova.

Takže dává smysl, že existují tipy pro psí život.

1. Jak odstranit srst psa z vašeho koberce

Pro mnoho majitelů psů je koberec jejich domácí hrůzou. Všude chlupy … pokud nemáte vysavač, který vypadá, jako by byl vynalezen v sadě Star Trek a stojí víc než vaše auto, máte bídný, doslova vlasy tahající život. Pokud nemáte po ruce stěrku. Nebo pár gumových rukavic.

 2. Jak zabránit svému psovi, aby jedl jako maniak

Znáte to. Někteří psi útočí na jejich jídlo, jako by se jim snažilo utéct. Psi, kteří příliš rychle spolknou jídlo, riskují všechny druhy zažívacích potíží, jako je plynatost, nadýmání nebo zvracení. Měli byste jít ven a koupit si fantastické misky s více přihrádkami?  My myslíme, že stačí koupit tenisový míček.

3. Co dělat, když vám dojde čistič koberců pro domácí mazlíčky

Tohle je téměř příliš snadné. Použijte jedlou sodu!! 

4. Jak uvázat psa ke sloupu a nebát se o své dovednosti vázání uzlů

Kolikrát jste udělali nejlepší možný uzel, když potřebujete psa na pár minut přivázat? Jste venku, musíte běžet do restaurace nebo obchodu nebo na jiné místo, které není dog friendly a jste přesvědčeni, že jste si zajistili psa pomocí pořádně zavázaného uzle.

Pouze každou sekundu, kterou uvnitř strávíte, se čím dál víc bojíte, že si váš pes vymyslel způsob, jak se osvobodit. Ukázalo se, že vše, co potřebujete, je jeden snadno dostupný pomocník. Pusťte si video a hned ho uvidíte!

Jak udělat sbohem blechám, zbavit se zápachu z psích úst, jak udělat levnou hračku? Vše se dozvíte ve videu níže.

Máte taky nějaké tipy, jak si usnadnit život se psem? Podělte se s námi a sdílejte tento příspěvek svým přátelům.

 

Sdílejte