Domů Psi To co tento policejní psovod udělal se svým psem, po té co...

To co tento policejní psovod udělal se svým psem, po té co už byl na službu příliš starý opravdu nepochopíte

Sdílejte

Když v říjnu důstojníci K-9 Ringo a Alpha odešli z policejního oddělení v Jacksonu, byli oceněni za jejich pomoc v nesčetných akcích.

„Sloužili městu velmi dobře,“ řekl detektiv Anthony Fox. Oddělení dokonce tvrdilo, že jeho psi K-9 jsou jako „rodina“. Zdá se, že ne všichni jejich důstojníci souhlasí. Když Ringo odešel do důchodu, jeho psovod ho nevzal domů. Místo toho ho dal do útulku.

Důstojník Carl Ellis s naprostým nedostatkem citů odevzdal svého psa útulku, protože se o něj nechtěl starat. Když bylo zjištěno, co udělal, byl Ringův bývalý psovod propuštěn k hlídkové povinnosti.

Naštěstí byl Ringo rychle přijat. Milující pes se choval velmi dobře; Koneckonců sloužil jako drogový pes a sloužil také k pátracím a záchranným operacím. Základní chování a domácí trénink byl pro něj denním chlebem.

Policejní oddělení v Jacksonu nezasáhlo, protože věřili, že se o něj staral Ringův bývalý psovod. Nyní kvůli tomuto incidentu zavedli čtvrtletní kontroly dobrých životních podmínek všech policejních psů, ať už aktivních nebo v důchodu.

Ringo se šťastně usadil ve svém novém domově; opuštění jeho psovodem a partnerem brzy zapomene.

Je neuvěřitelné, že důstojník Ellis byl tak bezcitný vůči čtyřnohému příteli, se kterým roky pracoval. 

 

Sdílejte